Najnowsze etui Supcase z 2021 roku dla sportowców, dla aktywnych i biegaczy

Niezależnie od tego, czy sportowiec trenuje w pomieszczeniu, czy biega na świeżym powietrzu, potrzebuje swojego telefonu, aby:

 • Śledzić osiągi
 • Robić zdjęcia w podróży
 • Pozostać w kontakcie
 • Sprawdzać pogodę

Niezależnie od potrzeb, posiadanie telefonu podczas treningu jest pomocne dla każdego sportowca. Również żeby mieć dostęp do ulubionych aplikacji treningowych lub muzycznych. Wyciąganie telefonu spoconymi rękami, na boisku lub na kamienistym terenie może być co najmniej niewygodne, nie wspominając o ryzyku, jeśli chodzi o telefon wart 5000 złotych. Zawsze lepiej jest chronić swój telefon, zanim dojdzie do sytuacji, w której pęknie mu ekran lub porysuje się obiektyw aparatu. Dlatego każdy sportowiec potrzebuje dobrego etui na telefon, które nie tylko zapewnia ochronę przed upadkiem i łatwość użytkowania, ale także wygląda stylowo.

Dzisiaj przedstawimy kilka trwałych i ochronnych futerałów na telefon, które zapewniają bezpieczeństwo w razie upadku z wysokości, są antypoślizgowe, wytrzymałe i zapewniają maksymalną łatwość użytkowania. Ale najpierw przyjrzyjmy się kilku czynnikom, które składają się na dobrą i ochronną obudowę telefonu.

Spis treści

 1. Co sprawia, że etui na telefon dobrze chroni?
  – Kompatybilność z modelem smartfonu
  – Wytrzymałość
  Materiał
  – Zabezpieczenie ekranu i aparatu
  – Wygląd
 2. Polecane etui Supcase dla aktywnych
  – Case Supcase UB Pro
  – Etui Supcase UB Sport
  – Futerał UB Maze
  – Opaski na ramię dla biegaczy Supcase
  – Pokrowiec UB Electro
 3. Najczęściej zadawane pytania

Jakie etui na telefon wybrać dla sportowca?

Sportowcy spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu w nieprzewidywalnych warunkach pogodowych, niebezpiecznych dla telefonu. Dlatego właśnie osoby aktywne, bardziej niż ktokolwiek inny, potrzebują zabezpieczenia swojego telefonu w postaci trwałego i ochronnego etui. Zanim kupisz futerał, weź pod uwagę jego funkcję ochronną, łatwość użytkowania i odpowiedni wygląd.

Kompatybilność z telefonem

Pierwszą rzeczą, którą należy rozważyć przed zakupem etui na telefon jest jego kompatybilność z telefonem komórkowym. Zapewnia to idealne dopasowanie. Jeśli Twój smartfon nie pasuje do futerału, nie zapewni on ochrony przed upadkiem i utrudni użytkowanie. Upewnij się, że etui jest idealnie kompatybilne z modelem Twojego telefonu. Wycięcia są odpowiednio zlokalizowane, a telefon dobrze się układa w akcesorium.

Ochrona przed upadkiem

Przypadkowy upadek telefonu wystarczy, by serce każdego z nas zaczęło bić. Dlatego też amortyzacja wstrząsów jest najważniejsze przy zakupie etui. Dobry case musi być wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału, który chroni telefon przed nieprzewidzianymi wypadkami. Niektóre z materiałów używanych do produkcji futerałów na telefon to:

Twardy plastik (poliuretan, poliwęglan)
Silikon
Guma
Skóra

Osoby aktywne potrzebują etui, które zapewnia najwyższą absorpcję wstrząsów i zawsze chroni telefon w razie przypadkowego upadku podczas akcji. Sprawdź futerały SUPCASE, które wygrały pierwszy doroczny test CNET na upadek z wysokości 1/3 metra oraz przetrwały upadek z wysokości ponad 15 metrów przeprowadzony przez Everything Apple Pro.

Antypoślizgowy uchwyt

Sportowcy występują w nieoczekiwanych miejscach, co może utrudniać im wyjęcie telefonu i stabilny chwyt. To sprawia, że smartfon może szybko się uszkodzić. Dobre etui na telefon powinno mieć teksturowane krawędzie, aby pomóc w utrzymaniu mocnego uchwytu telefonu w każdej sytuacji.

Zabezpieczenie ekranu i aparatu

Najważniejszymi częściami telefonu są zapewne jego ekran i aparat. Po po ich uszkodzeniu, korzystanie z aparatu i pękniętego ekranu to udręka – nie wspominając o ryzyku pocięcia palców… lub kosztach i bólu głowy związanym z zakupem nowego telefonu lub jego naprawą. Najlepszy futerał dla osoby aktywnej powinien mieć podniesione krawędzie, aby chronić ekran i głębokie ramki, aby chronić aparat. Podniesione krawędzie i ramki chronią ekran i aparat, zabezpieczając przed pęknięciem lub zarysowaniem. Wiele z naszych pokrowców ma wbudowaną osłonę ekranu, co zapewnia dodatkową warstwę ochronną.

Walory wizualne i funkcjonalność

Wytrzymała konstrukcja z mocnego materiału to coś, co powinien wybrać sportowiec. Zwróć również uwagę na uwagę wielofunkcyjność etui na telefon, w kontekście Twoich potrzeb. Na przykład, jeśli etui służy także jako portfel lub schowek na karty, kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem. Ale przede wszystkim, sportowiec powinien zawsze wybrać etui na telefon, które jest trwałe, wytrzymałe i niezawodne.

Zebraliśmy kilka najlepszych pokrowców w zależności zróżnicowanych pod względem trwałości, niezawodności i ochrony, które sprawdzają się na zewnątrz, w ekstremalnych warunkach pogodowych, lub na siłowni.

Etui Unicorn Beetle PRO

etui supcase dla aktywnych

Nasz pierwszy wybór to wielokrotnie nagradzany Unicorn Beetle PRO, najlepszy futerał odporny na upadki z wysokości ponad 15 metrów. UB Pro to etui typu full-body z wbudowaną osłoną ekranu i podstawką. Obrotowa kabura z klipsem do paska (gratis w zestawie) sprawia, że telefon jest łatwo dostępny i doskonale przymocowany do paska lub torby podczas treningu. Te futerały są wykonane z termoplastycznego poliuretanu (TPU) i nieugiętego poliwęglanu, co sprawia, że pochłaniają wstrząsy, są elastyczne, wytrzymałe i długotrwałe. Teksturowane krawędzie zapewniają łatwe trzymanie telefonu.

Etui UB Pro jest również dostępne do tabletu, słuchawek i smartwatcha. Możesz wybierać spośród wielu metalicznych i matowych kolorów, które pasują do Twojego stylu. UB Pro jest dostępne dla iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro Max, Samsung Galaxy, OnePlus, LG, Google Pixel i wielu innych. Z taką trwałością i wytrzymałą funkcjonalnością, Unicorn Beetle PRO jest najlepszym wyborem w rozsądnej cenie (sprawdź cenę etui UB Pro).

Oto tylko kilka z nagród i wyróżnień, które UB Pro od SUPCASE osiągnął:

Zwycięstwo w pierwszym corocznym teście upadku CNET z największej wysokości
Test upadku z 4,5m certyfikowany przez MET Labs
Test upadku z wysokości ponad 12m certyfikowany przez Everything Apple Pro (dwukrotnie)
Przejechanie przez Forda z 1930 roku, Chevy Nova z 1962 roku i inne klasyczne samochody
Wyrzucenie przez okno samochodu przy prędkości 60 mph
Zatrzymanie pocisku (dwukrotnie)
Ochrona dłoni przed eksplodującą baterią
Przetrwanie upadku z helikoptera
Przetrwanie ostrzy kosiarki do trawy

Case Unicorn Beetle Sport

Stworzone specjalnie dla sportowców lekkie i ultracienkie etui Unicorn Beetle SPORT firmy SUPCASE. Wykonany nie tylko z TPU i PC, ale także pokryty warstwą silikonu dla zapewnienia doskonałej przyczepności. Niektóre modele zawierają nawet wbudowaną osłonę ekranu, a wszystkie mają podniesione krawędzie, aby chronić ekran i aparat przed zarysowaniami i pęknięciami. Ale to, co czyni UB Sport najlepszym etui na telefon dla osób aktywnych, to jego unikalna perforowana konstrukcja, która odprowadza ciepło, aby zapobiec przegrzaniu.

UB Sport wygląda i sprawia wrażenie miękkiego, ale jest naprawdę wytrzymały.

Etui na telefon Unicorn Beetle MAZE

Unicorn Beetle MAZE to kolejne wytrzymałe i ochronne etui od SUPCASE o sportowym wyglądzie. Wykonany z połączenia pochłaniającego wstrząsy termoplastycznego poliuretanu (TPU) i poliwęglanu. UB Maze oferuje 360° ochronę przed upadkami, dzięki czemu możesz skupić się na swojej formie, a nie na telefonie. Pokrowiec okala cały korpus smartfonu, wyposażony jest w przednią osłonę ekranu, tylna jest perforowana i odprowadza ciepło. Etui UB Maze jest kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym i ma podniesione ramki wokół aparatu i ekranu, aby chronić je przed uszkodzeniem. Teksturowany materiał zapewnia doskonałą przyczepność telefonu komórkowego.

UB Maze to ultralekkie etui z precyzyjnymi wycięciami dla łatwego dostępu do portów ładowania, mikrofonu i głośnika. Jest to jedno z najlepszych etui, jeśli chodzi o funkcjonalność, trwałość, ochronę przed upadkiem, zwiększoną przyczepność i niezawodność. Obecnie SUPCASE oferuje to etui w kolorach czarnym i fioletowym.

Etui – opaska na rękę – Supcase Running Armbands

Opaski do biegania są niezbędnym akcesorium dla każdego biegacza. Korzystając z opasek, możesz łatwo uzyskać dostęp do aplikacji treningowych i muzycznych, wiadomości, a nawet połączeń bez konieczności wypinania telefonu z kieszeni lub plecaka. Opaski SUPCASE Running są lekkie, oddychające i bardzo funkcjonalne z łatwo dostępnymi portami. Wykonane z elastycznego materiału silikonowego i wyposażone w regulowany pasek z rzepem. Etui na ramię są antypoślizgowe i pochłaniają pot, dzięki czemu Twój telefon jest zabezpieczony przed wilgocią. Odblaskowe wykończenia na pasku dobrze sprawdzają się w warunkach słabego oświetlenia. Można je prać ręcznie i po zdjęciu paska używać również jako etui.

Opaski są doskonałym sposobem na przechowywanie telefonu komórkowego lub trzymanie go blisko podczas treningu. Te opaski są dostępne dla Apple iPhone 7, 8, i SE, Motorola, LG, HTC One, Samsung telefony, i więcej.

Case Unicorn Beetle Electro

UB Electro jest jednym z najbardziej stylowych etui na telefon, które oferuje wojskowy certyfikat amortyzacji wstrząsów i ochrony przed upadkami. Wbudowana osłona ekranu i podwyższone ramki po bokach, chronią ekran dotykowy przed uszkodzeniem, aparat jest również chroniony przed zadrapaniami. Materiał TPU absorbuje wstrząsy, a nieugięty poliwęglan jest odporny na zarysowania. Na zewnątrz tego mocno chronionego materiału znajduje się galwanizowana powłoka, która wygląda metalicznie i sprawia wrażenie luksusowej. UB Electro obsługuje ładowanie bezprzewodowe.

To kilka najlepszych etui na telefon dla sportowców w oparciu o ich trwałość, wydajność i niezawodność w odniesieniu do ochrony przed upadkiem, absorpcji wstrząsów, stylu i estetyki. Pozwól nam teraz omówić kilka pytań, które możesz mieć na temat etui Supcase.

Jak założyć etui Supcase UB Pro?

Instalacja wielokrotnie nagradzanego etui UB Pro jest bardzo prosta. Zacznij od oddzielenia tylnej pokrywy od przedniej osłony ekranu od wgłębienia w prawym dolnym rogu, używając paznokci, monety lub czegokolwiek, co może oddzielić dwuwarstwowe etui bez jego uszkodzenia. Następnie ułóż telefon pod ramką przedniej osłony, dosuń telefon do tylnej osłony, uważając, aby case bezpiecznie przylegał do całej przedniej ramki. Następnie sprawdź, czy porty i przyciski są w jednej linii. Twoje twarde i wytrzymałe etui jest teraz gotowe do użycia i ochrony Twojego smartfonu.

Odinstalowanie UB Pro przebiega tak samo jak instalacja, tyle że w odwrotnym kierunku. Zacznij odklejać tylną pokrywę od przedniej ramki, zaczynając od wgłębienia w prawym dolnym rogu przedniej części etui. Kontynuuj, aż obie części zostaną całkowicie oddzielone, a następnie po prostu odepnij telefon od przedniej ramki.

Jak zamontować etui UB Pro z czujnikiem linii papilarnych?

Wyczyść swój S20 suchą szmatką.
Skonfiguruj odcisk palca na Samsung Galaxy zgodnie z instrukcjami producenta.
Włącz czułość na dotyk.
Załóż przednią osłonę.
Mocno potrzyj naklejkę dotykową i wyrównaj osłonę ekranu z czytnikiem linii papilarnych.
Sprawdź, czy czujnik odcisków palców na UB Pro działa poprawnie.
Włóż do tylnej części etui.

Case jest teraz gotowy do użycia z skanerem linii papilarnych np. na smartfonie Samsung Galaxy.

Jak wytrzymałe są przezroczyste pokrowce na telefon?

Nie wszystkie przezroczyste etui są sobie równe. Większość z nich jest cienka i delikatna i może nawet nie zawierać materiałów ochronnych takich jak TPU czy PC, w przeciwieństwie do Unicorn Beetle STYLE od SUPCASE, który jest certyfikowany przez MET Labs jako odporny na upadek z 4,5m. I w przeciwieństwie do futerałów na telefon od SUPCASE, jeśli zawierają one silikon, mają tendencję do blaknięcia i żółknięcia z czasem. Jeśli szukasz jasnych futerałów, które zapewniają prawdziwą ochronę, zawsze sprawdzaj materiał najwyższej jakości, który absorbuje wstrząsy i jest odporny na zarysowania.

Na co zwrócić uwagę kupując etui?

Osoby aktywne często bywają nieprzewidywalnych warunkach, pozostawiając swoje telefony narażone na przypadkowe upadki, które skutkują pęknięciami, zadrapaniami, a nawet złamaniami. Najważniejszą cechą, której powinni szukać w etui na telefon, jest jego potencjał do absorbowania wstrząsów i ochrony przed przypadkowymi upadkami. Jako zwycięzca corocznego testu CNET, UB Pro od SUPCASE jest najbardziej niezawodnym ochronnym etui na telefon dla sportowców.

Z jakich materiałów produkuje się futerały?

Istnieje wiele materiałów, które firmy wykorzystują do produkcji etui na telefony. Niektóre z nich to:

Plastik (lub poliwęglan)
Skóra
Silikon
Włókno węglowe
Metal
Drewno
Materiał zazwyczaj koreluje z tym, jak case chroni przed wstrząsami i upadkami. Smutna prawda jest taka, że nie ma materiału, który jest najlepszym na etui telefonu.

Niektórzy sportowcy preferują skórę, podczas gdy inni lubią silikon, wybór zależy od ich upodobań i potrzeb. Futerały SUPCASE są prawie zawsze wykonane z delikatnej mieszanki termoplastycznego poliuretanu i poliwęglanu, co pozwala im osiągnąć wojskowe standardy specyfikacji wstrząsów przy stosunkowo wąskim profilu.

Czym są hybrydowe etui na telefon?

Dwuwarstwowe futerały z przednią i tylną pokrywą są często uważane za „futerały hybrydowe”. Te etui są cienkie i lekkie, ale oferują bardzo wysoką ochronę dzięki materiałom TPU i poliwęglanowi, z których są wykonane. Większość naszych futerałów jest dwuwarstwowa z przednią i tylną pokrywą i dlatego są uważane za hybrydowe futerały na telefon.

Jaki jest najbardziej wytrzymały case?

Dla sportowców ochronny futerał na telefon to taki, który zapewnia doskonałą ochronę przed upadkiem, z amortyzacją wstrząsów, bardzo wytrzymały, niezawodny i długotrwały. Wielokrotnie nagradzane etui UB Pro jest uważane za najlepsze ochronne etui na telefon, ponieważ zostało przetestowane w bardziej ekstremalnych warunkach niż jakiekolwiek inne etui, z podniesionymi ramkami, zwiększoną przyczepnością i materiałami, które nie rozciągają się ani nie luzują z czasem. Wbudowany stand stanowi funkcję uchwytu, a darmowa kabura na pasek, która jest dołączona do zestawu, może utrzymać Twoje urządzenie przypięte bezpiecznie, zapewniając jeszcze większe bezpieczeństwo niż jakikolwiek inny futerał. Inne etui od SUPCASE, takie jak UB Sport i UB Maze, są wykonane z tych samych materiałów, dają Ci więcej ochrony, niż można oczekiwać od futerału w podobnej cenie.

Sportowcy potrzebują coraz mocniejszych i bardziej wytrzymałych futerałów, które mogą chronić ich urządzenia podczas przygód na świeżym powietrzu. Wielokrotnie nagradzane i sportowe futerały, o których wspomnieliśmy powyżej, są bardzo trwałe i niezawodne dzięki sprawdzonej wydajności i wytrzymałej konstrukcji. Z SUPCASE u boku, Twoje telefony na pewno będą zawsze chronione przed niespodziewanymi sytuacjami.

Dodaj komentarz