Supcase S22 Etui Unicorn Beetle – przegląd case’ów do najnowszego Samsunga

W 2020 roku liczba aktywnych smartfonów na świecie przekroczyła 3 miliardy. Większość z nich jest produkowana przez firmę Samsung.

Obecnie Samsung jest jedną z dominujących sił na arenie smartfonów. Ich najnowsze urządzenia są wyposażone w nowy procesor – Qualcomm.

Wiesz więc, że Twój nowy Samsung S22 został zbudowany z myślą o najwyższej jakości. Ale nadal musisz dołożyć wszelkich starań, aby upadki i wypadki nie spowodowały jego uszkodzenia, prawda?

Dowiedz się, co sprawia, że S22 jest doskonałym telefonem i dlaczego potrzebujesz wytrzymałego etui S22. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, Supcase ma dla Ciebie naprawdę świetne etui.

Supcase S22 Etui Unicorn Beetle
Etui Supcase S22 Unicorn Beettle

Etui Supcase do S22

To stylowe urządzenie jest bardziej ergonomiczne niż jego poprzednicy. Nawet w najmniejszych dłoniach S22 sprawia wrażenie bardziej przyjaznego.

Dostępne są trzy modele Galaxy S22. Pierwszy z nich to standardowy Galaxy S22. Jego ekran ma przekątną około 6,1 cala i jest dostępny z pamięcią masową o pojemności 128 GB lub 256 GB.

Samsung S22+ jest nieco większy i ma przekątną 6,6 cala. Bateria w S22+ ma też nieco więcej energii niż w zwykłym S22.

Wreszcie, jest jeszcze S22 Ultra. Ma przekątną 6,8 cala i jest wyposażony we wbudowany rysik, co czyni go smartfonem dla miłośników firmy Samsung. S22 Ultra jest dostępny w czterech rozmiarach pamięci masowej, z których największy ma pojemność 1 TB.

Supcase S22 Etui Unicorn Beetle
Etui Supcase S22 Unicorn Beettle

Jaki case do Samsunga S22 wybrać?

Czy w dzisiejszych czasach naprawdę trzeba się zastanawiać, czy etui na telefon jest potrzebne? Potrzebujesz. Nie ma lepszego sposobu na ochronę swojej inwestycji niż używanie etui S22.

Nawet jeśli nie podoba Ci się jego estetyka, etui na telefon zwiększa jego wartość przy odsprzedaży. Choć S22 jest obecnie najlepszym telefonem na rynku, za kilka lat będziesz chciał wymienić go na coś niesamowitego, co Samsung opracuje w następnej kolejności.

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że ich telefony nie są objęte ubezpieczeniem. Jeśli więc upuścisz lub uszkodzisz swój S22, to Ty musisz pokryć koszty naprawy.

Supcase S22 Etui Unicorn Beetle
Etui Supcase S22 UB Edge

Gdy zepsujesz telefon, nie tylko zapłacisz krocie za jego naprawę. Będziesz też musiał czekać tygodniami, a może nawet miesiącami, aż wróci do Ciebie. Możesz uniknąć tych wszystkich stresów, inwestując w najwyższej klasy etui S22 Ultra Supcase.

Etui S22, S22 Plus i case S22 Ultra: Krótka historia Supcase

Pierwszy w historii telefon komórkowy został stworzony w 1973 roku przez firmę Motorola. Przez pierwsze około trzydzieści lat istnienia telefonów komórkowych futerały były zbędne.

Więcej na temat pierwszego telefonu: KTO WYNALAZŁ TELEFON KOMÓRKOWY?

Każde urządzenie było tak nieporęczne, że bardziej prawdopodobne było złamanie tego, na co się je upuściło, niż uszkodzenie telefonu. Jeśli jesteś milenialsem, pamiętasz zapewne wczesne telefony Nokia, które były tak wytrzymałe, że nie ważne, ile razy je upuściłeś.

Teraz etui na telefony Apple i Android są niezbędne, ponieważ nasze telefony są prawie wyłącznie wykonane ze szkła i lekkich materiałów. Są one podatne na stłuczenia i pęknięcia.

Potrzebujesz etui na telefon, ale jego wybór powinien zależeć od Twojego stylu życia. Omówmy to teraz.

Etui S22 dopasowane do stylu życia?

Wybierając najlepsze etui do Samsunga S22, należy wziąć pod uwagę 6 elementów. Należą do nich:

Supcase S22 Etui Unicorn Beetle
Etui Supcase S22 UB Edge

wytrzymałość etui
-Rozmiar
Styl
-wodoodporność
-podpórki
-Ochrona ekranu
Trwałość to dwa czynniki, na które składa się wytrzymałość fizyczna etui oraz to, jak dobrze chroni ono Twój telefon. Jeśli nie jesteś pewien, jak wytrzymałe powinno być Twoje etui, zadaj sobie pytanie: jak bardzo obchodzisz się ze swoim telefonem?

Czy rzucasz go na kanapę lub łóżko? Czy często wypada Ci z rąk lub kieszeni? Gdzie najczęściej używasz swojego telefonu?

Jeśli pracujesz na budowie, jesteś zapalonym turystą lub zawsze jesteś w ruchu, trwałość jest kluczowym czynnikiem przy wyborze etui na telefon. Ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest roztrzaskanie Twojego nowego, błyszczącego Galaxy S22, zanim będziesz miał szansę cieszyć się jego nowymi, niesamowitymi możliwościami.

Większe obudowy zazwyczaj zapewniają większą ochronę. Niektórzy mogą nie uznać ich za estetyczne. Ale oczywiście to Ty decydujesz, jaki styl preferujesz.

W przypadku Supcase S22 warto zastanowić się, czy kupić futerał wodoodporny, czy nie. Jeśli spędzasz dużo czasu nad basenem, jeziorem lub oceanem, to wodoodporne etui na telefon jest niezbędne.

Supcase S22 Etui Unicorn Beetle
Etui Supcase S22 Cosmo Marble

Dobrym wyborem jest też podstawka pod Galaxy S22. Dzięki większej mocy obliczeniowej prawdopodobnie będziesz używać tego telefonu do oglądania wielu filmów.

Ogólnie rzecz biorąc, trwałość jest kluczowym czynnikiem dla Twojego S22. Dowiedzmy się więcej o tym, jak i dlaczego trwałość jest tak istotna.

Etui Supcase S22 dla sportowców

Wytrzymałość futerałów na telefon Galaxy S22 jest niezwykle ważna dla sportowców. Wytrzymałe etui oznacza, że przypadkowe upuszczenie telefonu podczas treningu nie jest już zmartwieniem.

Najlepsze materiały chroniące przed upadkiem to twarde tworzywa sztuczne, silikon, guma, tworzywa termoplastyczne i skóra. Wszystkie w pewnym stopniu amortyzują wstrząsy.

Jednak zmniejszenie liczby potencjalnych upadków jest także częścią trwałości etui Supcase S22. Wytrzymały case powinien mieć teksturowane krawędzie, aby łatwiej było go chwycić.

Więcej o etui dla aktywnych NA KOŃCU WPISU

Zarysowania na Samsungu

Wysokiej jakości materiały Supcase zapewniają bezpieczeństwo telefonu i obiektywu aparatu. Możesz ograniczyć ryzyko zarysowań, wprowadzając pewne zmiany w stylu życia. Na przykład, nie prowadź samochodu z telefonem na kolanach.

Gdy odkładasz telefon, kładź go ekranem do dołu. Nie trzymaj telefonu w tej samej kieszeni co klucze lub inne ostre przedmioty.

Niezawodne etui Supcase to najlepszy sposób, aby Twój Samsung Galaxy S22 jak najdłużej pozostał w doskonałym stanie. Nawet najmniejsza rysa może obniżyć Twoją wartość przy odsprzedaży. Niefortunnie umiejscowiona rysa może sprawić, że Twój telefon będzie wymagał poważnej naprawy.

OSTATNIE WPISY:

Dodaj komentarz