Test etui SUPCASE z MagSafe: ochronny case do iPhone’a 14 Pro Max

Czas przyjrzeć się bliżej ochronnemu etui na iPhone’a 14 Pro Max SUPCASE Unicorn Beetle Pro MagSafe. Marka ta jest znana z bardziej przystępnych produktów niż większość ultra-ochronnych pokrowców na iPhone’a. Supcase właśnie wydał swoją pierwszą wersję Unicorn Beetle wyposażoną w MagSafe. To w pełni zamknięta obudowa dla iPhone 14 Pro Max z wbudowanym ochraniaczem ekranu. Nowy case Unicorn Beetle dostarcza również unikalny stand-podpórkę, MagSafe pierścień i zapięcie do paska.

Recenzja ochronnego etui na iPhone 14 Pro Max SUPCASE UB Pro MagSafe

Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro MagSafe to ochronny case do iPhone’a 14 Pro Max. Wprowadza funkcjonalność MagSafe do wytrzymałej linii UB. Na razie jest on dostępny tylko dla modelu Pro Max, zgodnie z tym, co twierdzi SUPCASE, ale to może się zmienić, jeśli produkt się spodoba. Kompatybilny zarówno z magnetycznymi ładowarkami, uchwytami samochodowymi, jak i podkładkami Qi, pierścień MagSafe z tyłu obudowy wysuwa się po naciśnięciu przycisku i służy jako podstawka.

Wraz z kanciastą, solidną budową, która „przekracza wojskowy standard MIL-STD-810G”, SUPCASE zawiera wbudowaną osłonę ekranu, co dokładnie uszczelnia urządzenie i chroni wyświetlacz przed zadrapaniami, kurzem i resztą. Do tego otrzymujemy odłączany obrotowy klips do paska, który umożliwia noszenie urządzenia bez użycia rąk i kieszeni.

Etui Supcase UB Pro iPhone 14 Pro Max jest kompatybilne z MagSafe i większością ładowarek bezprzewodowych. Mój test potwierdził, że współpracuje z uchwytem samochodowym MagSafe, dzięki czemu nawigacja jest wygodniejsza podczas jazdy. Wbudowana osłona ekranu zapobiega zarysowaniom, nie zmniejszając przy tym wrażliwości na dotyk.

test etui supcase magsafe iphone 14 pro max

Oto bliższe spojrzenie na cechy Supcase UB Pro iPhone 14 Pro Max:

  • Zwycięzca corocznego testu upadku CNET z najwyższą sumą stóp
  • Pełna konstrukcja zawiera wbudowaną osłonę ekranu
  • Wykonany z pochłaniającego wstrząsy TPU i nieugiętego poliwęglanu
  • Zawiera darmową obrotową kaburę z klipsem do paska
  • Wbudowana podstawka podwaja się jako uchwyt na pierścień
  • Ochronne etui MagSafe na iPhone’a
  • 1 rok gwarancji
  • Kompatybilne z iPhone 14 Pro Max

test etui supcase magsafe iphone 14 pro max

Ocena etui Supcase UB Pro do iPhone 14 Pro Max

Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro Mag wchodzi na rynek jako bardziej przystępna wersja ultraochronnego, gotowego case’a 360 stopni. Marka rozkwitała w tej przestrzeni przez dłuższy czas, a nowe etui Mag kontynuuje ten trend, zapewniając jednocześnie wsparcie dla najnowszych możliwości magnetycznych Apple.

W moim doświadczeniu testowym z ochronnym etui iPhone 14 Pro Max Unicorn Beetle Pro MagSafe wszystko w zasadzie działało zgodnie z przeznaczeniem i oczekiwaniami. Magnetyczna łączność tutaj jest dość silna – można umieścić telefon w uchwycie MagSafe ustawić na biurku, dzięki rozkładanemu pierścieniowi. Mały przycisk zwalnia pierścień z tyłu obudowy, aby zapewnić rodzaj podstawowego, ale dość przydatnego stojaka. Twój tradycyjny Qi pad-podstawka ładująca również z nim współpracuje bez usuwania etui z telefonu.

test etui supcase magsafe iphone 14 pro max

Podsumowanie testu etui Supcase do iPhone 14 Pro Max

Jeśli miałbym znaleźć jakieś wady w etui iPhone 14 Pro Max UB Pro MagSafe, to może być nieporęczny klips. Większość ludzi, którzy kochają ten rodzaj zapięcia do paska, prawdopodobnie oczekuje twardego, solidnego plastiku, a to wydawało się trochę słabsze niż testowane przeze mnie wcześniej. Chociaż jest to bardzo drobna wada dla mnie, część ludzi może to docenić, a nawet bardzo potrzebować. Rzeczywista funkcjonalność klipsa kabury wydaje się bezbłędna w zakresie wyjmowania i montażu etui do paska.

Źródło: 9to5toys.com

Dodaj komentarz