Ocena etui do iPhone 14 Pro i Airpods 2 Pro Supcase Unicorn Beetle Pro

Chociaż wytrzymałe etui nie oferują smukłego profilu ani wyglądu jak przezroczyste etui, nadal są preferowanym wyborem wielu osób. Jednak nie każdy case jest zaprojektowany podobnie i nie oferuje maksymalnej ochrony. Dlatego wybraliśmy wytrzymałe etui Supcase dla iPhone’a 14 Pro i Airpods 2 Pro z serii Unicorn Beetle Pro.

Ocenie poddamy wytrzymałe futerały, które oferują wysoki poziom zabezpieczeń dla Twojego błyszczącego iPhone’a 14 Pro, ale niestety dodają znaczną objętość. Jeśli zwykle planujesz nosić swój telefon lub Airpds 2 Pro w obcisłych dżinsach, sprawdź wymiary etui, ponieważ z czasem może to prowadzić do dyskomfortu. Bez dalszych ceregieli, sprawdźmy jak użytkownicy ocenili te produkty.

Ocena Etui Supcase do iPhone 14 Pro

Jeśli jesteś zajęty podczas imprez na żywo, nocnych koncertów i jesteś zawsze w ruchu, wbudowany obrotowy klips do paska SUPCASE zapewnia wygodne przenoszenie i na pewno Ci się przyda. Etui Unicorn Beetle Pro posiada ochraniacz na ekran, który zapobiega zarysowaniom wyświetlacza iPhone’a 14 Pro w technologii ProMotion. Ochraniacz ekranu wykonany jest z doskonałej jakości materiału, nie zauważysz też zmian w kwestii czułości dotyku.

SUPCASE jest kompatybilne z akcesoriami MagSafe, jednak aby naładować telefon należy ustawić go w odpowiedniej pozycji.

Wytrzymałe etui do Airpods 2 Pro

Etui Supcase do Airpods 2 Pro kosztuje średnio 100 zł w zależności od koloru. Posiada zwykłe ultra-ochronne podejście marki UB znane z solidnego wykonania z TPU i 2-częściowego projektu, który obsługuje bezprzewodowe ładowanie. Wycięcia przedniej diody LED i kabla ładowania są obecne wraz ze złączem dla dołączonego karabinka klipu. Ale SUPCASE zdecydował się na całkowicie zakryty projekt, umieszczając nowy haczyk na smycz. Case jest kompatybilny z AirPods Pro 2nd Generation 2022 / AirPods Pro 1st Generation 2019. Urządzenie ładujące NIE są dołączone.

Solidne materiały hard-shell TPU i PC zapewniają ochronę przed upadkami i zarysowaniami. Unikalna 2-częściowa konstrukcja pozwala na łatwe otwarcie etui. Dołączony karabinek zabezpiecza słuchawki AirPods przed zgubieniem, można go przypiąć do szlufki lub plecaka i iść. Precyzyjne wycięcia zapewniają dostęp do kabla USB, a przednia dioda LED jest widoczna podczas ładowania.

Jeśli szukasz bardziej smukłego etui do Airpods 2 Pro z opcją podłączenia paska, sprawdź BRG Soft Silicone Skin Cover.

Źródła: 9to5toys.com, guidingtech.com

Dodaj komentarz